OTO CAM FİLMİ :

Güneşe Karşı Koruma Araç cam filmleri araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değiştirmesini engeller.
Emniyet / Güvenlik Kaza anında uçabilecek cam parçaların bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlayarak, muhtemel yaralanmalara karşı da korur.
UV Koruma UV Koruma, otomobil camlarını karartmadan ve boyamadan UV ışınlarının %99,9'unu içeri girmesini engeller. Deri ve kanser hastalıklar kuruluşu sizi ve ailenizi ultraviole ışınlara karşı cam filmi kullanarak korunmanızı tavsiye eder.
Boya Koruma Filmi Arabanızın görüntüsünü bozmadan zayıf olan bölgelerin aşınmasını, çizilmesini, kötü yollardan, kışın karda atılan kum ve tuzdan oluşabilecek hasarlardan engelleyerek korumaktadır.
 
  BİNA FİLMİ :

 • İç mekanın dışarıdan görünmesini engeller
 • Sıcaklığı ve parlak ışığı azaltır - Konforu arttırır
 • Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır

 • Ev eşyaların ömrünü uzatır
 • Mekanlara Güzellik Katar
 •  
    DEKORASYON FİLMİ :

  * Bu film, camların özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli .görünmesini sağlar.

  * Canlı renkleri, görsel effektleri ve grafik desenleriyle işyerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri sunmaktadır.

  * Ticari mekanlarda, özel alanların oluşmasına ve güvenliğin çoğalmasına imkan vermektedir.

  OKAN CAM Dekoratif film, değişik renk ve desen çeşitleriyle her türlü zevke hitap eder; kırmızı, sarı, yeşil, mavi, bronz, beyaz, siyah, mat, buzlu renkler. Herhangi bir rengi veya tüm renkleri herhangi başka bir rengin üstüne sıçratarak kombine etmek mümkündür. Böylece kendi özel filminizi elde etmiş olursunuz.

   
    GÜVENLİK FİLMİ :

  Ticari binaları, mağazaları ve dükkanları camdan yapılmış olan tüm yapıları depremlerden , fırtınalardan , terörist saldırılarından, ayaklanmalardan, hırsızlardan ve kaza sonucu gerçekleşen patlamalardan dolayı etrafa saçılan cam kırıklarına karşı koruma sağlar.

  Film cama monte edildiğinde, camı görünmez bir tabaka şeklinde öyle bir sarar ki, herhangi bir kırılmada cam parçaları dağılmaz. Olası şiddetin veya hasarın derecesine göre değişik derecelerde koruma filmleri mevcuttur.
    Okan Cam © 2009 cam aksesuarı , cam ürünleri , güvenlik camı, ayna Web tasarım internetsanati.net web hosting domain